ANASAYFA

 

Sevgili Hemşehrilerim;

Kentlerin gelişmesinde aktif rol oynayan, kent kaynaklarının verimli, adil ve rasyonel kullanılmasını hedefleyen, kentlilik ve hemşehrilik bilincinin oluşturulması amacıyla kurulan kent konseyleri demokratik yönetim anlayışının vazgeçilmez unsurlarından biridir. 

İlçemizde yaşayan her kesimin temsil edilerek, kadınlarımızın, gençlerimizin, engelli vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın toplumsal yaşamdaki etkinliklerini arttırmak ve bizlere emanet edilen bu kentin gelecek kuşaklara daha güzel ve daha yaşanılabilir bir şekilde emanet edilmesini sağlamak bizlerin en büyük görevidir.

Bu görevin gerçekleşmesi ancak sizler gibi duyarlı insanların varlığı ve desteği ile mümkün olacaktır. Belediye Meclis Üyeliği dönemimde kuruluş aşamasında bulunduğum ve işlevselliğini çok önemsediğim Urla Kent Konseyinde yeni dönemde Belediyemizinde desteğiyle çok başarılı ve Urlamıza çağ atlatacak projelerin hayat bulacağına inanıyorum.

Bu inanç ve düşüncelerle Urla Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyelerimiz başta olmak üzere kent konseyinde görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyor, gösterdikleri destek ve güven için teşekkürlerimi sunuyorum.

 

        Sibel UYAR

Urla Belediye Başkanı