ANASAYFA

 

Sevgili Urlalılar;

Birlikte yönetmenin en güzel örneklerinden biri olan Kent Konseyleri yaşadığımız kent için strateji ve eylem planlarının belirlendiği, kentin yaşam kalitesini arttırmak amacıyla projelerin hazırlandığı ve uygulamaya konduğu çok önemli sivil platformlardır. 

Şeffaflık ve saydamlık ilkelerinden ödün vermeden,hemşehrilik ve kentlilik bilincinin oluşturularak, kadınından gencine,engelli vatandaşlarımızdan çocuklarımıza kadar her kesimin temsil edildiği bir Kent Konseyi oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Bu hedefimize ulaşmamızda ve bir yanda eşşiz tarihi dokusu,diğer yanda yeşilin binbir rengini barındıran doğası ve uzun sahil şeridiyle yarımadanın incisi olan güzel ilçemizde başarılı çalışmalara imza atabilmek ancak sizlerin desteği ile mümkün olacaktır.

Yaşadığımız kente hep birlikte sahip çıkacağımıza ve bugüne kadar bizden desteğini esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız Sibel UYAR’dan da alacağımız güç ve destek ile ‘Urla için Elele’ sloganıyla başarılı çalışmalara imza atacağımıza olan inancım sonsuz.

Bu inanç ve düşüncelerle en içten dileklerimle saygılar sunarım.

Prof.Dr.Canan BALKIR

Urla Kent Konseyi Başkanı